Állásfelhívások
2024
02
15

A Magyar Ifjúsági Konferencia

GYAKORNOKI FELHÍVÁS

A Magyar Ifjúsági Konferencia gyakornokokat fogad 2024. februárjától. Olyan gyakornokok jelentkezését várjuk, akik nem ijednek meg az önálló feladatoktól, szeretnének fejlődni és munkatapasztalatot szerezni egy Kárpát-medencei ifjúsági szervezetnél.

Változatos feladatok várnak rá:

  • kommunikációs felületeink kezelése (honlap, Facebook, Instagram stb.)
  • aktív közreműködés az iroda napi szintű munkájában
  • a nemzetpolitikai és külhoni magyarokat érintő hírek folyamatos figyelése, az információk továbbítása tagszervezeteink számára
  • részvétel szervezőként, kiállítóként, információ-szolgáltatóként akár nyári fesztiválokon.

Komoly előnyt jelent, ha

  • jó az íráskészséged,
  • jártasággal rendelkezel online kommunikációs eszközök használatában,
  • gyakorlatias hozzáállású vagy
  • és érdeklődsz a nemzetpolitikai ügyek, az ifjúságpolitika és a civil szféra iránt.

Egy fiatalos csapat tagja lehetsz, tapasztalatot szerezhetsz a nemzetközi ifjúsági munka és a hazai civil szféra területén.

Olyan jelölt jelentkezését várjuk, aki  Komáromban történő munkavégzésre heti egy irodai jelenléttel, 12 órás munkaidőben tud rendelkezésünkre állni

A gyakorlat megkezdésének időpontja 2023. április 1. (egyeztetés tárgyát képezi)

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a titkarsag@mik.ma e-mail címre várjuk 2023. március 31-ig.

KOMMUNIKÁCIÓS VEZETŐ FELHÍVÁS

A Magyar Ifjúsági Konferencia kommunikációs vezetőt keres Komáromban történő munkavégzésre heti egy irodai jelenléttel, 20 órás munkaidőben. Az ideális jelöltnek kiváló kommunikációs készségekkel kell rendelkeznie, valamint elkötelezettséggel a szervezet külső és belső kommunikációjának fejlesztése terén. Olyan leendő vezető jelentkezését várjuk, akivel kitudjuk alakítani szervezetünk kommunikációs stratégiáját és arculatát Kárpát-medencei ifjúsági szervezetünknek.

Feladatok:

  • Felelős a vállalat kommunikációs stratégiájának kialakításáért és végrehajtásáért.
  • Közösségi média és egyéb kommunikációs eszközök koordinációja.
  • Belső kommunikációs folyamatok fejlesztése és koordinálása a munkavállalókkal.
  • Részvétel a marketingkampányok tervezésében és végrehajtásában.

Elvárások:

  • Kommunikációval kapcsolatos végzettség vagy tanulmányok folytatása.
  • Kiváló írás- és szóbeli kommunikációs készségek magyar és angol nyelven.
  • Kreatív gondolkodásmód és elkötelezettség céljaink iránt.
  • Jó kapcsolatteremtő készségek és képesség a csapatmunkára.
  • Rugalmasság és hatékony munkavégzés home office-ban is.

Ajánlat:

  • Rugalmas munkaidő és lehetőség heti 20 órás munkavégzésre.
  • Inspiráló munkakörnyezet és fejlődési lehetőségek.
  • Az iroda elhelyezkedése Komáromban.

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fenti követelményeknek és szeretne csatlakozni csapatunkhoz, kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre: titkarsag@mik.ma.